AC 110V, 220V DTC2201 DTC1201 Bezvadu WiFi Temperatūras regulators Termostats DS18B20 NTC Sensors APP Kontrole Smart Home

€10.71 €9.53
Pieejamība: Pieejams
Sūtīt draugam

Apraksts

Produkta Specifikācija:

Produkta nosaukums: Termostats

Produkts modelis: DTC2201/DTC1201

Barošanas spriegums: AC 110 -230V

Temperatūras diapazons: -40℃ -99℃

Temperatūras mērījumu precizitāte: ±1℃ (-40℃ -70℃)

Sensora kabeļa garums: 100cm

Sensora kabeļa tips: DS18B20( DTC2201 ) / NTC( DTC1201 )

Izmērs: 93mm*56mm*85mm

Izejas jauda: dzesēšanas (10.A/250VAC) apkure (10.A/250VAC)

Iestatījumu Parametri:

Ja termostats strādā normāli, nospiediet un turiet' S "taustiņu ilgāk nekā 3 sekundes, lai ievadītu parametru modifikācija režīmā, 'Set' indikators ir ieslēgts, digitālo caurules parāda kods no pirmās izvēlnes vienumu'F1', nospiediet taustiņu'∧ " vai " ∨ "atslēgas kodu izvēlnes vienumu, var regulēt uz augšu vai uz leju, nospiediet' S "taustiņu, lai parādītu parametru uzstādījumi no pašreizējā izvēlnes, turiet nospiestu' S " taustiņu, un tad īsi nospiediet taustiņu'∧ " vai " ∨ "taustiņu, lai palielinātu vai samazinātu, un parādītu pašreizējā izvēlnes Parametru iestatīšanas vērtību, nospiediet un turiet' S "taustiņu, un ilgi, nospiediet taustiņu'∧ " vai " ∨ " atslēgas, lai ātri palielināt vai samazināt, un displejs parametru iestatīšanas vērtību no pašreizējā izvēlnes.

Vienlaicīgi nospiediet un turiet'∧ " un " ∨ " taustiņi, pēc tam jauda un parametriem, tiks atjaunoti rūpnīcas iestatījumi.

Lietošanas instrukcija:

Ja termostats strādā normāli, nospiediet un turiet nospiestu ieslēgšanas pogu ilgāk nekā 3 sekundes, lai ieslēgtu termostata.Ja termostats ir izslēgta, nospiediet un turiet nospiestu ieslēgšanas pogu ilgāk nekā 3 sekundes, lai ieslēgtu termostata.

Ja termostats strādā normāli, digitālā caurules parāda pašreizējo temperatūras mērījuma vērtība, un veic automātisku atzīšanu un konversijas dzesēšanas un apkures darba režīmu.

Ja izmērītā temperatūra ≥ temperatūras iestatīto vērtību + temperatūras starpība noteiktu vērtību, ievadiet dzesēšanas valsts, Atdzesē indikators iedegas, saldēšanas relejs normāli atvērts kontakts ir aizvērtas; Atdzist indikators mirgo, norādot, ka saldēšanas iekārta ir valsts kavēšanās aizsardzību no preses; kad temperatūra ir izmērīta ≤Temperatūras iestatījuma vērtību, Atdzesē indikators ir izslēgts, un parasti atvērto kontaktu dzesēšanas relejs ir atvienots.

Ja izmērītā temperatūra ≤ temperatūras iestatīto vērtību-temperatūras starpība noteiktu vērtību pāriet valsts apkures, Siltuma indikatora gaismas, siltuma relejs normāli atvērts kontakts tiek slēgta; ja izmērītā temperatūra ≥ temperatūras iestatīto vērtību, Siltuma indikators izslēdzas, apkures relejs normāli atvērts kontakts atvienot.

Indikators statuss:

Cool indikators (Vēss un Siltuma indikatori nevar vienlaikus):

Par: dzesēšanas darbu

Off: dzesēšanas off

Mirgo: Nospiediet kavēšanās

Karstuma indikators:

Par: apkure darbu

Izslēgšana: apkure off

Komplekts indikators:

Par: parametru iestatīšanai statuss

Datu indikators (dzeltena gaisma: sadales tīkla indikators):

Datu pārraides indikators

Neto rādītājs (norāda, vai programma ir veiksmīgi pievienota ierīcei):

Par: online

Mirgo: bezsaistē

Izvēlnes funkcijas:

1. Temperatūras iestatījums (apkārtējā temperatūra ir nepieciešams, lai lietotājs): ko lietotājs var pielāgot tā par termostatu vai PROGRAMMU, regulēšanas diapazons ir no -40 līdz 99.9 grādiem pēc Celsija

2. Temperatūras starpību nosaka: iestatiet atšķirība starp apkures un dzesēšanas mērķa temperatūra, strādājot ar konstantu temperatūru, piemēram, mērķa temperatūra ir 40 grādi, temperatūru atšķirība ir iestatīts uz 2 grādiem, pārtraukt apkures pēc sildīšanas uz 40 grādiem, un ievadiet pastāvīgas temperatūras režīmā , Kad temperatūra pazeminās līdz 38 grādiem, ievadiet apkures režīmā šī vērtība atšķiras par 2 grādiem, šo vērtību var koriģēt ar uzņēmēja vai PROGRAMMU, pielāgošanas diapazons ir no 0 līdz 10 grādiem pēc Celsija

3. Kompresoru kavēšanās: Šī funkcija parasti izmanto kompresors, saldēšanas.Ja temperatūras kontrolieris tiek izmantots, lai ledusskapis ar saldētavu, šī vērtība ir iestatīta.Vispārējā iestatījuma vērtība ir 3-6 minūtes atkarībā atpakaļ spiediens kompresora.LIETOJUMPROGRAMMU, lai regulētu, tās pielāgošanas diapazons ir no 0 līdz 10 minūtēm

4. Temperatūras korekcija: izmanto, lai novērstu temperatūras vērtību, kas pašreiz ir atklāta ar termostatu, korekcijas diapazons ir no 0 līdz 10 grādiem pēc Celsija

Sadales instrukcijas:

1. Lūdzu, lejupielādējiet "Tuya Smart" APP pieteikumu veikalā, un reģistrēties, lai pieteiktos.

2. Noklikšķiniet Uz Pievienot Ierīci.

3. Ieslēgtu ierīci, vispirms, pēc tam izslēgšanās pēc 10 sekundēm, un pēc tam vara.

4. Ilgtermi nospiediet un tajā pašā laikā, pēc 5 sekundēm, konfigurācija indikators mirgo vienu reizi ik pēc 2 sekundēm, pēc tam nospiediet taustiņu mobilo APP, lai apstiprinātu konfigurācijas.

5. Gaidiet veiksmīgu tīkla konfigurācija

Remonts sistēmu datu

Pēc tam, kad termostats ir ieslēgts, vispirms pārbaudiet, vai parametrs iestatījumi ir pareizi.Ja ir konstatēta kļūda, "Er" tiek parādīts.Šajā laikā, nospiežot jebkuru taustiņu atjaunos noklusēto parametru uzstādījumi un normāli strādāt.Tas ir ieteicams, lai atjaunotu parametri šajā laikā.

Sistēmas kods, iemesls un rīcības

Sensora kļūmes signāls: ja temperatūras devēju ķēde ir īsa ķēde vai atvērtā neveiksmi, termostats startē zonde nespēja trauksmes režīmā, aizver visas izpildi valstīm, digitālo caurules parāda `EE", pēc neveiksmes ir noņemts, nospiediet jebkuru taustiņu, lai atgrieztos normālā darba režīmā .

 • Ir Smart Ierīces: Jā
 • Stils: Pastāvīgās un Sienas Karājas
 • Veids: K
 • Pasākuma Veids: K
 • Modeļa Numurs: DTC2201 DTC1201 WiFi inteliģentās temperatūras kontrolieris
 • Sertifikācija: NAV
 • Izmantošana: Sadzīves
 • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
 • Barošanas Veids: Lādētājs
 • Maksimālais Mērījuma Temperatūra: 70°C - 99°C
 • Displeja Tips: Digitālā
 • Displeja Izmērs: 1.9 Collas & Saskaņā Ar
 • Kabeļa Garums: 1M
 • Teorija: Temperatūras Regulators
 • Zīmola Nosaukums: Aideepen

Tagi

Tagi: ntc thermistor, mājas, ds18b20 ūdensizturīgs, kontroles temperatūra, termostats wifi, ds18b20 ūdensizturīgs vadu, ciparu termostats, centrālo termostatu, wifi, ciparu termostats controler, nerūsējošā bezvadu temperatūras sensoru.

Recenzijas

Morkovka113
2020-12-31
5/5
Thank you. Works stably.
Martinsa
2020-12-29
5/5
ok