Pasūtījuma Apģērbu Etiķetes - Vārdu Frāzes , Personalizētu Zīmolu,Organiskās Kokvilnas Frāzes, Drukāšana, Uzlīmes, koka (MD0253)

€12.15
Pieejamība: Pieejams
Sūtīt draugam

Apraksts

♥ Pasūtījuma Kokvilnas Lentes Etiķeti ♥ ♥♥♥ kopējais lielums etiķetes galvenā attēla: 30 mm x (50 mm + 20mm) Kopējais apjoms etiķete = Kokvilnas lentes platums x (dizaina lieluma + šūšanas izmērs) ♥♥♥ Šīs pasūtījuma apģērbu etiķetes iespiests uz kokvilnas josta, tie ir mīksti , vēl diezgan izturīga;tie netiks izbalināt prom, vai spuroties prom, un tā var būt mašīna mazgā un žāvē,100% organiskās kokvilnas, tie ir CPSIA prasībām un ideāli piemērots bērnu apģērbiem. ♥♥♥ Norēķināšanās laikā, lūdzu, norādiet: 1. atstāt nosaukumu, kuru vēlaties izdrukāt vai jebkurā jūsu tekstu "Piezīmes" sadaļā ; Ja jums ir attēlu, varat pievienot to saruna 2. Izvēlieties numuru, uz fonta, kuru vēlaties (pēdējā foto),vai neizvēlēties (izmanto fontu parādīts galvenajā foto) Mēs veikt etiķetes dizains, pamatojoties uz informāciju, kas jums sniedz.Un lūgs jums, lai apstiprinātu, ka šis dizains ir tas, ko jūs galu galā gribat. ♥♥♥ Mēs varam izdrukāt jūsu logo, mākslas darbu, vai pielāgotu tekstu.Ja jums ir attēlu, varat pievienot to saruna; jpg un png ir visi naudas sodu - vismaz 300 dpi, Ja jūs vēlaties, apjomu vai daudzumu, marķējumu, kas nav redzams, vienkārši nosūtiet man kādu sarunu vai pieprasīt, lai pielāgotu kārtību,es gribu dot saprātīgu piedāvājumu.Mūsu šūšana etiķetes ir tikai balta fona un nav cut. ♥♥♥ Lūdzu, sazinieties ar mani, ja jums ir kādi jautājumi!!!

  • Produkta Tips: Apģērbu Uzlīmes
  • Technics: IESPIESTS
  • Marķējuma Veidu: Galvenais Lables
  • Modeļa Numurs: MD
  • Iezīme: mazgājams
  • Veids, Vairumtirdzniecība: Jā(>50 Gab.)
  • Materiāls: Audums
  • Zīmola Nosaukums: BROHAMA

Tagi

Tagi: pasūtījuma apģērbtu etiķetes, galvenās etiķetes apģērbam, etiķetes logotips, velveta veste, etiķetes šūt, jar etiķete, personalizētu zīmola birkas, etiķetes, filiāle kokvilnas, kokvilnas biksītes zīmols.

Recenzijas

Kathryn2005
2020-09-02
5/5
Доставка очень быстрая и качество отличное