RAF-3023 RAF-3023A 3023A RAE-3023 Optiskā uztveršanas W/O Mehānismu RAF3023 RAF3023A RAE3023 par DVD atskaņotāja lāzera lēcas/ lāzeru galvu

€10.89 €9.26
Pieejamība: Pieejams
Sūtīt draugam

Apraksts

Atgādinājums, lai labāk apkalpotu mūsu klientus un nodrošinātu, ka tie var veikt arī pēc uzstādīšanas, lūdzu, pievērsiet uzmanību šādiem punktiem. 1.Lāzera galviņas uzstādīšana zināšanas: Kad lāzera galva tiek piegādāts no rūpnīcas, lai novērstu elektromagnētisko traucējumu, to parasti nodrošina ar aizsardzības solder joint (liels solder joint par optisko galvas plates vai uz elastīgu kabeli), kas nepieciešams, pielodēti ar lodāmurs pirms optiskā galva ir uzstādīts.Citādi lāzera galva nestrādās pareizi. 2.Piezīme pirms pirkšanas: Lūdzu, pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz iespēju, lai aizstātu lāzera galvu un citi piederumi, kas jums ir nepieciešams, citādi: lūdzu, pārliecinieties, lai atrastu speciālistu, lai aizstātu pēc tam, kad pirkt mūsu produktu.Testa!Lai neradītu sabojāt produkta sevi un savu mašīnu.

  • Zīmola Nosaukums: ZUCZUG
  • Ietver Displejs: No
  • Iepakojums: Jā
  • Izmantošana: Mājas
  • Modeļa Numurs: RAF3023A

Tagi

Tagi: automašīnas radio, dvd, mazo usb, lāzera panasonic, cd / dvd atskaņotāju, dvd atskaņotājs ar datoru, , DVD Atskaņotājs, dvd atskaņotājs samsung mājas, cd atskaņotājs, lai dators, cd lāzera vadītājs.

Recenzijas